Шановні читачі і гості мого блогу!
Я маю повне право писати тут, що я хочу, та вести його так, як вважаю за потрібне,
що, звісно, не суперечить чинному законодавству)
Якщо вам не подобається, що тут є, чи більше того - обурює, ви можете його просто не читати.
Я так розумію, що деякими своїми постами я сильно зачепила душевні струни
певних осіб, які почали висловлювати свій негатив у листах на мою електронну скриньку, хоча своїх коментарів до моїх постів не лишали.
Прошу вас - не напружуйтесь) Мене важко вивести з рівноваги і нерви у мене далеко неслабкі.
Для мене це - просто спам. Я не збираюся ні з ким конфліктувати, вступати у полеміку.
Мій блог - це частина моєї душі і ділюся я тут своїми почуттями,
та плювати собі у душу не дозволю нікому!!!

І на майбутнє: коментарів до своїх постів я не лишатиму і в полеміку не вступатиму.
Некоректні, образливі коментарі видалятиму.

Давайте жити дружно і поважати один одного!

12 коментарів:

 1. Буду схожа на людину, яка каже - я не чую тебе, але я люблю тебе. :)
  Вік - така не проста ця тема, що ти підняла!!! Зараз я шалено зайнята і мало слідкую за новинами в країні - чую тільки те, що вже говорять у тисячний раз. А ще я запальна за своїм характером, тому намагаюсь не гарячкувати, не спішити з висновками (у будь чому). І от враховуючи ці дві обставини - шалений брак часу та небажання сперечатись з приводу політики - тому і не прийшла з комментарем до тебе у попередніх постах.

  А сьогодні прийшла - бо хочу сказати - я поважаю тебе як чудову людину, захоплююсь твоїм талантом як Майстра. Люблю твою творчість, люблю приходити у твій затишний блог. Хочеться сказати ще купу приємних, правдивих речей.
  От такий у мене дивний комментар тобі. А все від того - хочу сказати, щось світле і добре ТОБІ, і не говорити про політику, не вступати у суперечки. :)

  ВідповістиВидалити
 2. Віка, ти молодець! І тебе підтримує більшість українців, можна довго дискутувати на тему "чи потрібен нам Євросоюз", але з тим, що давно треба щось робити з тим, що відбувається в нашій країні, погодяться всі. Ми разом!

  ВідповістиВидалити
 3. Викуля, я прям удивляюсь, что кто-то может тебе какие-то некорректные комментарии писать... Что людям не нравится? Мне нравится, хожу, читаю, и буду ходить и читать)))

  ВідповістиВидалити
 4. Викуся, не обижайся на них. Им и так плохо. Вот и выговариваются где могут. Я разделяю твою позицию и еще много людей. Ты молодец что пишеш, в рукодельных блогах тишина в основном. А писать будут - и хорошо что пишут, хуже когда млолчат ;-)

  ВідповістиВидалити
 5. Вікуля! Дякую тобі за пости!
  Почитала попередній пост та коментарі до ньго - так багато хотілось написати, сердце крається... Врешті трохи видихнула, вирішила, що щось доводити людям, які не живуть в нашій країні і бачать лише перевернуті шматки інформації - це все одно, що описувати сліпому кольори веселки...
  Ми бачимо, що робиться в нашій країні, ми знаємо якого життя бажаємо - це головне!
  Слава Україні!

  ВідповістиВидалити
 6. Вика, не буду комментировать происходящее. Я из Сибири, мой муж из небольшого шахтерского поселка на Украине, и там, и там живут наши родные и близкие и душа у нас за них болит, так как мы не понаслышке знаем об этой жизни. Украина чудесная страна, с красивым языком и традициями, достойна лучшей жизни. Мы вас любим.

  ВідповістиВидалити
 7. Светочка, спасибо огромное за комментарий!

  ВідповістиВидалити
 8. Молодець, Вікуль! Хороший пост - все коротко і ясно! Люди ніяк не можуть зрозуміти, що кожен має право на власну думку! Тим більш у своїй хаті (блозі).

  Слава Україні!

  ВідповістиВидалити
 9. Вика, поддерживаю. А ну их... недовольных. Не обращай внимания.

  ВідповістиВидалити
 10. Головне, що українці разом і до кінця!

  ВідповістиВидалити
 11. В будь-якому випадку опускати руки не можна!

  ВідповістиВидалити