Берегиня

Берегиня - та, що оберігає свою родину, свою домівку, своє майно... Берегиня домашнього вогнища - так споконвіку вважають жінку, вона дбає про лад, мир і спокій у сім'ї та затишок у домі. Вона кохає й кохана, вона вірна й надійна супутниця свого чоловіка, вона добра й милосердна до інших. Вона дарує життя, надихає на добрі справи, віддає все, що має: тепло своєї душі, своє серце й безмежну любов...
Берегиня створена з любов’ю та теплом, тонована кавою, використані натуральні матеріали, такі як бавовна, шовк, бавовняне мереживо, шерсть, а також наповнювач – холлофайбер, намисто з штучних перлів, розпис - акрилові фарби й масляна пастель. Ручки й ніжки рухомі, самостійно не стоїть, зріст - близько 30 см.


12 коментарів:

 1. У меня аж дыхание перехватило от красоты!! У нее такие глазки изумительные) Очень красиво и сразу видно - сделано с душой! У меня еще приземленный вопрос - ты продаешь где-то свои куколки, особенно эту можно купить или она на заказ?

  ВідповістиВидалити
 2. Вика, твоих куколок ни с кем не спутаешь! У тебя сразу обозначился свой собственный стиль, к которому многие мастера идут годами! Ты молодец! Так держать! Я тобой горжусь!
  Эта малышка - прелесть, как и остальные)))

  ВідповістиВидалити
 3. Какие у Вас куколки красивые:) Сама я кукол не делаю, но видимо тяга родом из детства (кукол было море), очень люблю рассматривать. Рада знакомству!

  ВідповістиВидалити
 4. Согласна про стиль! Вика, я покорена до глубины души!!!
  Берегиня получилась стильная и вместе с тем очень уютная. Уххх, здорово!

  ВідповістиВидалити
 5. Красива Берегиня. Сучасна. Мила й ніжна. У Вас чудові роботи. Хочу стати Вашою ПЧілкою. У Вас тут тепло, цікаво та затишно.

  ВідповістиВидалити
 6. Дякую! Будемо дружити) і до мене на "ти")))

  ВідповістиВидалити
 7. За твою Берегиню, Вікторіє, хочу тебе нагородити. Заходь http://oksanamaklakova.blogspot.com/

  ВідповістиВидалити